KIDS_GEMENOS_2018 / SP1
Pl
NOM
PRENOM
TEAM
Cat
Tps
1
TARPEA
Louka
Tribal-sport
5-6
00:02:40
1
LAHELLEC
Martin
Tribal-sport
9-10
00:01:50
2
PLATON
Noa
Bmx-cavaillon
5-6
00:03:06
2
PANSARD
Tom
9-10
00:01:51
3
LAHELLEC
Oscar
Tribal-sport
5-6
00:03:12
3
PONS
Lorenzo
Smuc-marseille
9-10
00:01:53
4
POLI
Romain
Tribal-sport
7-8
00:03:23
4
BERGER
Nathan
Amslf-frejus-vtt
9-10
00:01:54
5
LEVAVASSEUR
Louis
Tribal-sport
5-6
00:03:27
5
COULON
Stanislas
Tribal-sport
9-10
00:01:58
6
HUGON
Adrien
5-6
00:03:30
6
TICHENE
Tao
Tribal-sport
9-10
00:02:07
7
DIDIER
Sean
Tribal-sport
5-6
00:03:33
7
MARROSU
Gianni
Tribal-sport
9-10
00:02:11
8
RANDO
Loan
Tribal-sport
5-6
00:03:41
8
VERANE
Gaspard
Tribal-sport
9-10
00:02:22
9
LASSUS
Loucas
7-8
00:03:44
9
ALTER
Maelig
Tribal-sport
9-10
00:02:35
10
BOSCA
Jules
7-8
00:03:46
10
LECONTE
Juliane
Tribal-sport
9-10
00:02:41
11
FOUNAU
Raphael
Tribal-sport
5-6
00:03:53
11
GIORDANETTO
Ugo
9-10
00:02:45
12
PLATON
Lea
Bmx-cavaillon
7-8
00:03:54
12
SERET
Eliot
Sunn-amsl-frejus
11-13
00:02:55
13
MICELI
Thomas
Tribal-sport
7-8
00:03:57
13
BARATTE
Mathis
Lattitude-vtt
11-13
00:02:55
14
ALTER
Noelie
Tribal-sport
7-8
00:03:58
14
CHEHRERIAN
Logan
Tribal-sport
11-13
00:02:57
15
DURROUX
Victor
Tribal-sport
7-8
00:04:11
15
LECOURT
Theo
Cap-vtt-la-ciotat
11-13
00:02:58
16
TRABUC
Jules
7-8
00:04:11
17
CHARTREUX
Tewis
Lattitude-vtt
11-13
00:03:06
17
VINEL
Hugo
Tribal-sport
5-6
00:04:14
18
AUDIBERT
Marius
Tribal-sport-gemenos
14-15
00:03:07
18
CIPPICIANI
Lou
Team-rider-bike
5-6
00:04:16
19
BERGER
Theo
Amslf-frejus-vtt
7-8
00:04:23
19
MICELI
Yann
Tribal-sport
14-15
00:03:07
20
RHARBAOUI
Ilyess
Smuc-marseille
9-10
00:03:08
20
ROUSSEL
Loane
5-6
00:04:24
21
JACQUET
Bixente
Amsl-frejus-vtt-le-club
11-13
00:03:09
21
LILLAZ
Noemie
Tribal-sport
7-8
00:04:36
22
DANTE
Tino
Tribal-sport-gemenos
7-8
00:04:37
22
LE GALL
Valentin
Amsl-frejus-vtt-le-club
11-13
00:03:12
23
LE GALL
Theo
Amsl-frejus-vtt-bmx
11-13
00:03:14
23
BERGER CHERREY
Wilson
Bmx-lpm
5-6
00:04:41
24
WACHTER
Mateo
Tribal-sport
11-13
00:03:14
24
PLESNAR
Vlady
Tribal
7-8
00:04:52
25
JOUBERT
Leo
C.a.p-vtt
11-13
00:03:14
25
TIBERGHIEN
Eloi
Vtt-st-pons
7-8
00:05:05
26
PLANQUART
Ethan
Tribal-sport-vtt-gemenos
11-13
00:03:19
26
GRANIER LERDA
Mia
Tribal-sport
7-8
00:05:47
27
HAVARD
Martin
Tribal-sport
9-10
00:03:22
27
LAUGIER
Thibault
5-6
00:06:12
28
VILLAC
Jules
Forcal-crew
14-15
00:03:24
29
BERGE
Baptiste
14-15
00:03:26
29
LASSUS
Alizes
11-13
00:03:26
29
JONCOUR
Leo
Tribal-sport
11-13
00:03:26
32
MAGNAN
Marius
Mjc-plan-de-cuques
11-13
00:03:27
33
ESCUDERO
Maelle
Latitude-vtt
11-13
00:03:29
34
HARNIST
Thomas
Tribal-sport
14-15
00:03:31
35
PAYAN
Virgile
The-forcal-crew
11-13
00:03:32
36
POLI
Thomas
Tribal-sport
11-13
00:03:34
37
ROUGIER
Antonin
Mjc-plan-de-cuques
11-13
00:03:37
38
ALLARY
Antoine
Cap-vtt
11-13
00:03:43
39
FLURIAN
Baptiste
Rider-bike-crc
14-15
00:03:46
40
ISNARD
Antoine
Tribal-sport
11-13
00:03:47
41
PLANQUART
Lily
Tribal-sport-vtt-gemenos
14-15
00:03:49
42
GIRARD
Virgile
11-13
00:03:53
43
REEVES TORRELLA
Thomas
Cap-vtt
14-15
00:04:00
44
SARZI SARTORI
Stessy
Uc-plantourianne
11-13
00:04:02
45
FLURIAN
Anais
Rider-bike-crc
14-15
00:04:04
46
TIBERGHIEN
Malo
Vtt-st-pons
9-10
00:04:05
47
ROBERT
Aurelien
Tribal
11-13
00:04:10
48
LIBEER
Antoine
Tribal
11-13
00:04:18
49
THEREAU
Kevin
11-13
00:04:19
50
ATLAN
Fleur
Latitude-vtt
11-13
00:04:25
51
LASSALAS
Helio
14-15
00:04:26
52
COSTA
Flavio
Cap-vtt
11-13
00:04:37
53
MAURER
Marius
Tribal-sport
9-10
00:04:55
54
ROSSETTI
Timeo
Tribal-sport
9-10
00:04:58
55
PAILHES
Thomas
11-13
00:05:06
56
ROSSETTI
Olivia
Tribal-sport
11-13
00:05:31
57
LECOCHE
Hugo
Tribal-sport
11-13
00:05:59
58
HERNANDEZ
Joseph
Tribal-sport
14-15
00:06:29
59
CAVE
Alexandre
Tribal-sport
11-13
00:08:29