KIDS_GEMENOS_2018 / SP2
Pl
NOM
PRENOM
TEAM
Cat
Tps
1
BOSCA
Jules
7-8
00:01:17
1
SERET
Eliot
Sunn-amsl-frejus
11-13
00:03:14
2
POLI
Romain
Tribal-sport
7-8
00:01:19
2
AUDIBERT
Marius
Tribal-sport-gemenos
14-15
00:03:20
3
DURROUX
Victor
Tribal-sport
7-8
00:01:23
3
LECOURT
Theo
Cap-vtt-la-ciotat
11-13
00:03:21
4
BARATTE
Mathis
Lattitude-vtt
11-13
00:03:24
4
WOJCIK
Antonin
Tribal-sport
7-8
00:01:25
5
LASSUS
Loucas
7-8
00:01:26
6
MICELI
Thomas
Tribal-sport
7-8
00:01:27
6
CHARTREUX
Tewis
Lattitude-vtt
11-13
00:03:28
7
ALTER
Noelie
Tribal-sport
7-8
00:01:28
7
CHEHRERIAN
Logan
Tribal-sport
11-13
00:03:30
8
LE GALL
Valentin
Amsl-frejus-vtt-le-club
11-13
00:03:31
8
PLESNAR
Vlady
Tribal
7-8
00:01:30
9
PLATON
Noa
Bmx-cavaillon
5-6
00:01:34
9
PLANQUART
Ethan
Tribal-sport-vtt-gemenos
11-13
00:03:32
10
BERGER
Theo
Amslf-frejus-vtt
7-8
00:01:35
10
JACQUET
Bixente
Amsl-frejus-vtt-le-club
11-13
00:03:35
11
TRABUC
Jules
7-8
00:01:37
11
MICELI
Yann
Tribal-sport
14-15
00:03:35
12
TARPEA
Louka
Tribal-sport
5-6
00:01:38
12
LE GALL
Theo
Amsl-frejus-vtt-bmx
11-13
00:03:39
13
JONCOUR
Leo
Tribal-sport
11-13
00:03:45
13
TIBERGHIEN
Eloi
Vtt-st-pons
7-8
00:01:41
14
DANTE
Tino
Tribal-sport-gemenos
7-8
00:01:42
14
MAGNAN
Marius
Mjc-plan-de-cuques
11-13
00:03:46
15
DIDIER
Sean
Tribal-sport
5-6
00:01:42
15
POLI
Thomas
Tribal-sport
11-13
00:03:47
16
LAHELLEC
Oscar
Tribal-sport
5-6
00:01:44
16
ROUGIER
Antonin
Mjc-plan-de-cuques
11-13
00:03:48
16
GRANIER LERDA
Mia
Tribal-sport
7-8
00:01:44
17
ALLARY
Antoine
Cap-vtt
11-13
00:03:49
18
LEVAVASSEUR
Louis
Tribal-sport
5-6
00:01:45
18
ESCUDERO
Maelle
Latitude-vtt
11-13
00:03:53
19
HUGON
Adrien
5-6
00:01:47
19
VILLAC
Jules
Forcal-crew
14-15
00:03:53
20
RANDO
Loan
Tribal-sport
5-6
00:01:54
20
PAYAN
Virgile
The-forcal-crew
11-13
00:03:53
20
BERGER
Nathan
Amslf-frejus-vtt
9-10
00:03:53
21
LILLAZ
Noemie
Tribal-sport
7-8
00:01:58
22
LAHELLEC
Martin
Tribal-sport
9-10
00:03:54
22
ROUSSEL
Loane
5-6
00:02:00
23
WACHTER
Mateo
Tribal-sport
11-13
00:03:58
23
BERGER CHERREY
Wilson
Bmx-lpm
5-6
00:02:08
24
LASSUS
Alizes
11-13
00:03:59
24
CIPPICIANI
Lou
Team-rider-bike
5-6
00:02:08
25
PLATON
Lea
Bmx-cavaillon
7-8
00:02:09
25
LASSALAS
Helio
14-15
00:03:59
26
FLURIAN
Baptiste
Rider-bike-crc
14-15
00:04:00
26
LAUGIER
Thibault
5-6
00:02:11
27
JOUBERT
Leo
C.a.p-vtt
11-13
00:04:01
27
VINEL
Hugo
Tribal-sport
5-6
00:02:15
28
FOUNAU
Raphael
Tribal-sport
5-6
00:02:26
28
REEVES TORRELLA
Thomas
Cap-vtt
14-15
00:04:02
29
MARROSU
Gianni
Tribal-sport
9-10
00:04:06
30
PANSARD
Tom
9-10
00:04:07
31
GIRARD
Virgile
11-13
00:04:09
32
COSTA
Flavio
Cap-vtt
11-13
00:04:10
32
SARZI SARTORI
Stessy
Uc-plantourianne
11-13
00:04:10
32
ISNARD
Antoine
Tribal-sport
11-13
00:04:10
35
ATLAN
Fleur
Latitude-vtt
11-13
00:04:14
35
FLURIAN
Anais
Rider-bike-crc
14-15
00:04:14
35
HARNIST
Thomas
Tribal-sport
14-15
00:04:14
35
BERGE
Baptiste
14-15
00:04:14
39
COULON
Stanislas
Tribal-sport
9-10
00:04:29
40
LIBEER
Antoine
Tribal
11-13
00:04:30
40
TICHENE
Tao
Tribal-sport
9-10
00:04:30
42
PLANQUART
Lily
Tribal-sport-vtt-gemenos
14-15
00:04:32
43
THEREAU
Kevin
11-13
00:04:34
44
LECOCHE
Hugo
Tribal-sport
11-13
00:04:40
45
CAVE
Alexandre
Tribal-sport
11-13
00:04:44
46
ROBERT
Aurelien
Tribal
11-13
00:04:45
46
VERANE
Gaspard
Tribal-sport
9-10
00:04:45
48
PAILHES
Thomas
11-13
00:04:47
49
PONS
Lorenzo
Smuc-marseille
9-10
00:04:55
50
ALTER
Maelig
Tribal-sport
9-10
00:04:58
51
GIORDANETTO
Ugo
9-10
00:05:08
52
ROSSETTI
Olivia
Tribal-sport
11-13
00:05:15
53
LECONTE
Juliane
Tribal-sport
9-10
00:05:17
54
HERNANDEZ
Joseph
Tribal-sport
14-15
00:05:32
55
MAURER
Marius
Tribal-sport
9-10
00:05:43
56
RHARBAOUI
Ilyess
Smuc-marseille
9-10
00:05:48
57
HAVARD
Martin
Tribal-sport
9-10
00:05:57
58
TIBERGHIEN
Malo
Vtt-st-pons
9-10
00:06:00
59
ROSSETTI
Timeo
Tribal-sport
9-10
00:06:25